Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Poruszając się po stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  • fitness warszawa
  • silownia warszawa
  • solarium warszawa
  • fryzjer warszawa

Siłownia w Warszawie

Siłownia w Fitness Club dla Kobiet Smolna 10 to wyjątkowe miejsce w samym Centrum Warszawy. Znajdą tu Panie wszystko, co potrzebne do wymodelowania sylwetki - zarówno sprzęt siłowy i aerobowy. Treningi na naszej siłowni odbywają się w atmosferze intymności i komfortu psychicznego. Ze względu na to, że na siłowni (poza trenerami personalnymi) można spotkać tylko płeć piękną, atmosfera tego miejsca wyjątkowo sprzyja osiąganiu ponadprzeciętnych efektów. Trening na siłowni może realizować zarówno cel pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej jak również wymodelowania sylwetki czy poprawy kondycji. Nasi trenerzy personalni wesprą Cię zarówno na etapie określania celów treningowych, przygotowania planu ćwiczeń na siłowni oraz udzielą praktycznych porad w trakcie treningu dotyczących wykonywania ćwiczeń.

Treningi pod okiem doświadczonych instruktorów, nowoczesny sprzęt, klimatyzowana siłownia, Warszawa centrum - to argumenty, które przekonają Cię do regularnych ćwiczeń siłowych. Na powierzchni 200 m2 znajduje się najwyższej jakości sprzęt siłowy i aerobowy. Na naszej siłowni przeważają maszyny, uwielbiane przez kobiety (bieżnie, rowerki, orbitreki) natomiast nie brakuje również profesjonalnego sprzętu siłowego, przeznaczonego do treningu poszczególnych grup mięśniowych w izolacji. Obciążenia na naszej siłowni są również optymalne dla kobiet, co uprzyjemnia dodatkowo trening.

W siłowni Fitness Club Smolna 10 zostaniecie Panie objęte bezpłatną opieką dyplomowanego trenera, który ułoży program treningowy dostosowany do indywidualnych możliwości i potrzeb, będzie czuwał nad jego przebiegiem oraz udzieli niezbędnych porad z zakresu właściwej diety. Opieka doświadczonego trenera personalnego jest niezbędna zarówno w początkowej fazie treningów na siłowni jak również w kolejnych etapach, gdzie urozmaicenie ćwiczeń lub zwiększenie intensywności treningów bezpośrednio determinuje końcowe efekty. Wszystko to w niepowtarzalnej klubowej atmosferze siłowni tylko dla kobiet w Fitness Club Smolna 10.

Do góry strony