Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Poruszając się po stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  • fitness warszawa
  • silownia warszawa
  • solarium warszawa
  • fryzjer warszawa

Fitness w Warszawie

Fitness Club dla Kobiet Smolna 10 to wyjątkowe miejsce w samym Centrum Warszawy, gdzie znajdą Panie wszystko to, co potrzebne aby zrelaksować się, wymodelować sylwetkę, odbyć trening w atmosferze intymności i komfortu psychicznego i po prostu miło spędzić czas. O to wszystko zadbają nasi profesjonalni instruktorzy, którzy są do Waszej dyspozycji zarówno podczas treningu jak również po zajęciach fitness. Trenerzy pracujący w naszym klubie fitness regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach instruktorskich.

Swoją ofertę regularnie rozszerzamy o nowe formy aerobiku, kierując się Waszymi sugestiami. Obecnie w naszym klubie oferujemy zajęcia fitness: ABT (Abdominal Body Trening), Aeroboxing, Fat Burning (Cardio/Spalanie), Pilates, Płaski Brzuch, Stretching, TBC (Total Body Condition), TMT (Total Muscle Training), Zumba oraz Zumba Toning. Prowadzimy również zajęcia taneczne: Latino Solo oraz Erotic Dance (Sexy Dance).

Fitness Club Smolna 10 jest również propozycją dla tych wszystkich Pań, które są świadome potrzeby odreagowania codziennego stresu w komfortowych warunkach i wyjątkowej atmosferze oraz jednocześnie chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Do dyspozycji Pań oddajemy znajdującą się na powierzchni 200 m2 nowoczesną, w pełni wyposażoną w sprzęt fitness salę do aerobiku o wysokim standardzie. Podczas zajęć aerobiku wykorzystywane są handelki (różne wagi), piłki gimnastyczne małe i duże, stepy, gumy gimnastyczne itp. Sala fitness posiada 2 niezależne i nowoczesne systemy klimatyzacji konserwowane i czyszczone kilka razy w roku. Za swój cel postawiliśmy sobie satysfakcję i zadowolenie odwiedzających nasz klub kobiet, osiągane poprzez świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do oczekiwań i potrzeb członków naszego klubu fitness. Warszawa Centrum to kolejny argument zachęcający do wizyt w naszym klubie fitness - łatwość dojazdu, bliskość serca stolicy, dogodna lokalizacja sprawią, że poczujesz się u nas wyjątkowo dobrze.

Na zajęcia aerobiku zapraszamy 7 dni w tygodniu o od rana do późnego wieczora. Zachęcamy serdecznie wszystkie Panie do rozpoczęcia swojego dnia aktywnością fizyczną w naszym klubie. Pierwsze zajęcia fitness rozpoczynamy już od godziny 8:15. Dla nocnych marków proponujemy wieczorne zajęcia Zumby, TMT czy Pilates do godziny 22.

Do góry strony