Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Poruszając się po stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  • fitness warszawa
  • silownia warszawa
  • solarium warszawa
  • fryzjer warszawa

Opis zajęć

Zumba® Fitness

Zajęcia Zumba® Fitness łączą w sobie elementy tańca i aerobiku z elementami treningu wytrzymałościowego. Zumba w naszym klubie w Warszawie, prowadzona jest w rytmach specjalnie przygotowanej (oryginalnej) muzyki latynoamerykańskiej. Zumba przede wszystkim umożliwia spalanie dużej ilości kalorii przy wspaniałej zabawie. Optymistyczny nastrój zajęć pozwala odpocząć od problemów życia codziennego i nabrać energii przed kolejnym dniem. Proste kroki taneczne oraz porywająca muzyka latynoska sprawia, że każda pani z zajęć Zumby wychodzi zmęczona i zadowolona. Sprawdź czym dla Ciebie jest Zumba. Warszawa Centrum to idealne miejsce klubu fitness, do którego będziesz miała zawsze po drodze!

Zumba® Toning

Zumba® Toning to program treningowy, który przenosi oryginalne, łączące taniec i fitness zajęcia Zumba® Fitness na wyższy poziom, dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu ćwiczeń mięśni oraz dodatkowych lekkich ciężarków nazywanych “toning sticks” lub po prostu hantli. Zumba® Toning to połączenie ćwiczeń typu kardio oraz dynamicznych ćwiczeń oporowych, stworzone do wzmocnienia pracy mięśni przy rytmach latynoamerykańskiej muzyki. Program ten gwarantuje uczestnikom bezpieczny, efektywny i całkowicie innowacyjny trening całego ciała! Rytm tańca będący podstawą zajęć sprawia, że uczestnicy bardzo dobrze się bawią i z ochotą wracają na kolejne zajęcia. Zumba® Toning jest treningiem radosnym, alternatywnym i efektywnym, co stanowi dla uczestników zarówno wyzwanie jak i pokazuje nową ścieżkę ćwiczeń siłowych. Zajęcia skierowane są zarówno do fanek tańca jak i ćwiczeń fitness. Zapraszamy na zajęcia Zumby w Warszawie (Fitness Club & Solarium Smolna 10).

ABT – (brzuch, pośladki, uda)

Zajęcia, których głównym celem jest rzeźbienie dolnych partii ciała oraz poprawa siły , elastyczności i kształtu mięśni. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. ABT są zajęciami, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne przybory takie jak elastyczne taśmy, hantle, obciążniki na nogi, duże i małe piłki oraz platformy do step aerobiku.

Fat Burning

Trening ukierunkowany na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Oparty na wysiłku aerobowym, w który wplecione są elementy rzeźbiące mięśnie ciała.

Latino solo

Zajęcia rozpoczynają się 15 minutową rozgrzewką wzmacniającą i rozciągającą mięsnie, w którą włączone są podstawowe ćwiczenia z tańca klasycznego- synonimu doskonałego ciała. Następnie rozpoczyna się nauka kroków i poprawnego sposobu ich wykonania, w rytmie gorących, egzotyczny utworów. Czymś co, odróżnia zajęcia taneczne od tradycyjnych zajęć aerobowych czy treningu na siłowni, jest to, iż w tańcu oprócz znajomości kroków, bardzo ważna jest poprawna technika ich wykonania, a co za tym idzie – piękny wygląd. Każdy ruch, krok w tańcu powinien być przemyślany i dokładnie przeprowadzony, aby osiągnąć zamierzony efekt.
Dzięki tym zajęciom, uczestniczki nabywają zdolności koordynacyjnych, świadomości ciała i poprawiają swoją sylwetkę w klimacie gorących latynoamerykańskich rytmów. Program kursu obejmuje następujące tańce: salsa, samba brazylijska, bachata, merengue, reggeton, rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive.

Pilates

Ponadto w grafiku znajdą Panie zajęcia Pilates, które polecane są w każdym wieku i na każdym poziomie wytrenowania. Pilates to trening całego ciała, a ćwiczenia inspirowane są jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach spokojnej muzyki a ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni połączone z prawidłowym oddychaniem. Metoda ta jest ukierunkowana na wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, które stabilizują kręgosłup, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz zwiększenie świadomości własnego ciała.

Płaski brzuch+Stretching

Trening, w którym skupiamy się na kształtowaniu mięśni brzucha. Część aerobowa zapewni spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast druga część ma na celu spłaszczenie i wyrzeźbienie brzucha a na koniec rozciąganie mięśni i przyjemny relaks.

TBC – Total Body Condition

Zajęcia, których głównym celem jest kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni, poprawa ogólnej kondycji fizycznej całego ciała. W tego typu zajęciach wykorzystujemy przybory takie jak elastyczne taśmy, hantle, obciążniki na nogi, duże piłki, małe piłki i platformy do step aerobiku.

TMT - Total Muscle Training

TMT to trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu! Każda kombinacja z treningu TMT wykonywana jest w trzech różnych tempach i na trzech poziomach trudności. Każda osoba podczas treningu może indywidualnie dopasować poziom dla siebie. Jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać trzeciego poziomu trudności pozostajesz na drugim.
Szczegółowe informacje na tmt.zamiela.pl

Do góry strony