Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Poruszając się po stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  • fitness warszawa
  • silownia warszawa
  • solarium warszawa
  • fryzjer warszawa

Solarium w Warszawie

Solarium Smolna 10 wyposażone jest w 9 kabin leżących i stojących oraz jedyny w Warszawie opalacz twarzy i dekoltu. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne i nowoczesne urządzenia oraz przeszkolony personel, pozwalają nam na zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług w naszym profesjonalnym solarium. Warszawa centrum jest dogodną lokalizacją dla naszego studio, stąd wszędzie jest blisko.

Solarium Smolna 10 propaguje bezpieczne i zdrowe opalanie zgodne z europejską normą "0,3", co oznacza, że lampy w łóżkach naszego solarium nie przekraczają mocy 0,3 W/m2. Lampy spełniające europejską normę "0,3" zbliżają opalanie na solarium do opalania naturalnym słońce poprzez zredukowanie promieniowania UVB (które sprzyja poparzeniom) przy jednoczesnym zachowaniu poziomu promieni UVA, które są odpowiedzialne za brązowienie. Dzięki temu z kąpieli słonecznych na solarium można korzystać w dłuższych seansach, co jest zdrowsze, bezpieczniejsze dla skóry, wydłuża czas utrzymywania się opalenizny oraz umożliwia prawidłowe wytwarzanie się niezbędnej dla naszego organizmu witaminy D. Kolejną zaletą seansów w solarium jest również regeneracja organizmu przy jednocześnie naturalnie wyglądającej opaleniźnie, nawet u osób o bardzo jasnej karnacji.

W ofercie salonu znajdą Państwo dodatkowo najwyższej jakości kosmetyki do opalania firmy Devoted Creations (jednej z najlepszych marek kosmetyków do opalania na świecie). Amerykańskie kremy i balsamy stosowane podczas opalania w solarium dodatkowo chronią skórę przed promieniowaniem oraz ją skutecznie nawilżają, co przyspiesza jej procesy regeneracyjne po opalaniu.

Szczegółową ofertę oraz rodzaje kabin leżących i stojących znajdą państwo na naszej stronie.